Vaheseinad

Vaheseinad on paljude võimalustega ruumikujundussüsteemid.

Valikus on kolme tüüpi vaheseinu – moodulvaheseinad, kergvaheseinad ja täisklaasvaheseinad. Erinevate profiilide ning avatäite viimistlusmaterjalide kasutamine loob võimaluse büroode, haiglate, hotellide, kaubanduskeskuste, toitlustusasutuste ja eramute mitmekesiseks kujundamiseks.

Moodulvaheseinad - paljude võimalustega ning korduvkasutatav ruumikujundussüsteem.

Alumiiniumprofiilidest klaasvaheseinad on korrosioonikindlad. Helikindlus saavutatakse mitmesuguste klaaside või klaaspakettide kasutamisega. Klaasvaheseinu on võimalik kasutada nii koos liugustega kui hingedel tahvelustega. Liuguksi saab kasutada kas alumisel juhtsiinil või põrandat vabaks jätval rippsiinil. Vaheseina moodulid on lihtsalt monteeritavad ja demonteeritavad, mis võimaldab vaheseina ruumis vajadusel ümber paigutada. Avatäidete ja profiilide vahel on läbipaistev klaasitihend. Kasutame erinevaid juhtivaid lukustussüsteeme (Abloy, Assa jt).

Kergvaheseinad - kergvaheseinad on lihtsalt ümber paigutatavad poolkõrged paneelid (üldjuhul 1600mm), mis on raamistatud alumiiniumprofiilidega.

Paneelid toetuvad jalustele ning on omavahel ühendatud fikseerimisklambritega. Avatäideteks on klaas ja melamiin- või spoonplaadid. Kergvaheseinad sobivad tootmis- ja bürooruumide liigendamiseks.

WC-kabiinid - koosnevad 24 mm mikrolaminaadiga kaetud niiskuskindlast puitlaastplaadist vaheseintest ja ustega esiseintest.

WC-vaheseinte profiilid valmistatakse anodeeritud alumiiniumist. Kroomitud lukud Abloy või nuppkäepide riiviga. Üldkasutatavad WC-kabiinid valmistatakse vastavalt tellija mõõtudele.