Markiisid

Terassimarkiisid ehk liigendmarkiisid loovad hubase miljöö kodude ja kohvikute väliterassidel, ning kaitsevad nii kõrvetava päikese kui ka kerge vihma eest.

Markiiside suureks plussiks on võimalus neid vastavalt vajadusele lahti ja kokku kerida. Samuti võimaldab markiisi ehitus selle all vabalt liikuda, kuna pole liikumist takistavaid lisatugesid.

Markiiside juhtimiseks kasutatakse nii vändaga käsiajamit, kui ka lüliti-, puldi- või taimeriga elektriajamit.

Lisavarustusena pakume ka laias valikus tuule-, vihma- ja päikeseautomaatikat, mis muudab markiiside kasutamise eriti nauditavaks.

Aknamarkiisid ehk lihtmarkiisid aitavad ruumi sisetemperatuuril ka kõige päikesepaistelisemal päeval püsida jahedana, ning kaitsevad tekstiile ja sisustust pleekimise eest.

Võrreldes toasiseste aknakatetega on aknamarkiisid tunduvalt efektiivsemad ruumi sisekliima reguleerijad. Samas on aknamarkiisid ka suurepäraseks kaitseks aknaraamidele päikese ja vihma eest, ning pikendavad nende eluiga. Markiiside juhtimiseks kasutatakse nii käsiajamit, kui ka elektriajamit. Lisavarustusena pakume ka laias valikus ilmastikuautomaatikat, mis muudab markiiside kasutamise eriti nauditavaks.

Korvmarkiisid on suurepärane lahendus akende ja uste kaitsmiseks päikesekiirguse ja ilmastikuolude eest.

Peale kaupluste vitriinakende ning büroo- ja kontoriakende, leiab korvmarkiis üha enam kasutamist ka koduakendel. Tänu erinevatele korvitüüpidele on korvmarkiise kerge sobitada maja välisilmega, ning muuta need pilkupüüdvaks disainielemendiks. Korvmarkiisid on ka silmatorkavad reklaamipinnad, millel olevad reklaamtekstid ei jää kellelegi märkamatuks. Korvmarkiisi alla paigutatud valgustus laseb markiisil ka pimedas toimida valgusreklaamina.