Aknakiled

Päikesekaitsekilede e. peegelkilede põhifunktsioonideks on kaitsta päikese, soojusenergia ja UV-kiirguse eest ning vältida sisustuse pleekimist. Samuti on see hea abivahend privaatuse saavutamiseks, kuna kile on ühepoolse läbipaistvusega.

– Päiesekaitsekiled tõrjuvad kuni 99% UV-kiirgusest ja kuni 78% päikese soojusenergiast.

– Kiletatud aknad tagavad meeldivalt jaheda ruumi kuumal aastaajal ja talvel vähendavad sooja õhu kadu läbi aknaklaaside.

– Kiletatud aknad parandavad ka maja visuaalset välimust.

Turvakile kaitseb Sinu kodu ja äripindu soovimatute külaliste eest.

Turvakile talub ka kõvemaid lööke vastu klaasi, hoides klaasi ühes tükis. Ka klaasi purunedes on sissetungimine raskendatud, kuna kile venib ega purune koos klaasiga. Turvakile on lihtne ja odav lahendus klaaspindade turvalisuse ja ohutuse tõstmisel. Turvakilega kaetud klaas takistab varga ruumidesse tungimist ja annab turvafirmale või politseile vajaliku reageerimisaja

Mattkilede abil on võimalik muuta klaasid läbipaistmatuks, kusjuures hajutatud valguse hulk, mis ruumi pääseb ei vähene oluliselt.

Mattkiledega kaetud klaase on palju kergem puhastada ja nägusana hoida, kui keemiliselt või liivapritsiga matistatud klaase. Samuti on dekoratiivkilesid hõlbus eemaldada ja asendada juhul, kui antud ruumi kujundust soovitakse muuta.