Liuguksed

Liuguksed ja lükanduksed sobivad suurepäraselt kasutamiseks nii ruumieraldajatena kui kapiustena. Kinniste kuullaagritega varustatud rattad tagavad kerge ning vaikse liuglemise. Liuguksed on varustatud vedrumehhanismiga ratastega, mis takistavad uste väljahüppamist siinidelt.

Eriti rasked liuguksed on varustatud ainulaadsete topeltrullikute süsteemiga. Kasutatavad sisumaterialid on turvalised ja kvaliteetsed. Peeglid ja klaasid on tagantpoolt turvakilega kaetud või karastatud. Üha enam koguvad sisumaterjalidena populaarsust erinevad puitliistmaterjalid, dzuut ja bambus. Uste raamina kasutatavad alumiinium- ja puitprofiilid tagavad ukse jäikuse ja pikaealisuse. Liuguksed võib valmistada ka üldse ilma raamprofiildeta ehk siis siledast plaatmatejalist, millele lisatakse käepide. Uste mugavamaks kasutamiseks soovitame ka soft-stopperit (ukse pidurdus- ja sulgemissüsteem). Liuguksi saab kasutada kas alumisel juhtsiinil või põrandat vabaks jätval rippsiinil. Rippsiinil lükanduksed leiavad enam kasutust ruumijagajatena ja tubadevaheliste ustena.

Alumiiniumraamiga liuguksed

Tootevalikus on 8 erineva kuju ja võimalusega alumiiniumprofiili: Simply, Classic, Elegance, Prestige, Master, Master Light, Exclusive ja Slim. Erinevad liuguste profiilid varieeruvad nii kuju kui värvitoonide osas. Alumiinumprofiiliga liuguste raami tooni valik: hõbe, valge, pronks ja must. Lisaks on kõiki liuguste alumiinumprofiile võimalik värvida RAL kataloogi alusel  teile vajalikku tooni. Uksesisuna saab kasutada nii ühevärvilisi, kui puidutoonides melamiini, erinevates toonides spooni, värvitud klaasi, peeglit, dzuudi jne. Alumiiniumraamiga liuguksi on võimalik toota ka rippsiinidega

Melamiinraamiga liuguksed

Liuguksed PARON on inimestele, kes hindavad puidutoonide hubast meeleolu. Paron liugukse puhul kasutame melamiinkattega 92mm laiust püstprofiili. Paron liuguksed on varustatud spetsiaalsete suurt raskust taluvate alaratastega, tänu millele on võimalik neid raskeid liuguksi teha laiusega kuni 1200mm ja kõrgusega kuni 2650mm. Valikus on kahte tüüpi, reeling- ja süvistatud käepidemeid.

Liuguks Paron raami tooni valik: valge, valge puusüü, valge saar, tamm venza, tamm stone, tamm urban, tume pähkel, must puusüü, tamm tosca, tamm carmen, helehall grafiithall. milk shake 3D ja old jack 3D. Paron tüüpi liuguksi on võimalik toota ka rippsiinidega

Naturaalse spoonraamiga liuguksed

PARON EXTRA on naturaalse spoonraamiga liuguks eriti hubase ning ainulaadse tulemuse saavutamiseks. Spoon viimistletakse vastavalt kliendi soovile kasutades kas õlitamis- või lakkimistehnikat. Õlitamise korral kasutame naturaalset spetsiaalselt puidu viimistlemiseks mõeldud OSMO õlivaha, toonitud või toonimata kujul. Lakitud viimistlusega profiilde korral kasutatakse poolmattlakki, mis lisab puidule pikaealisust ja vastupidavust välistele mõjudele. Enne lakkimist on võimalik spooni ka peitsida soovitud tooni. Raami laius 92mm ja paksus 28mm

Värvitud raamiga liuguksed

Värvitud MDF-raamidega liuguksed Paron Extra valmistatakse 5-kihilisest liimpuitplaadist, mille väliskihiks on 4mm paksune MDF. Pealispind värvitakse poolmattvärviga Tikkurila Symphony või NCS värvikaardi alusel soovitud tooni. Raami laius 92mm ja paksus 29mm. Soovitatavad liugukse mõõdud kuni 1200mm laiust ja kõrgus kuni 2750mm. Käepidemeks on standardina süvistatav alumiiniumkäepide või reelingkäepide. Värvitud raamprofiili korral on võimalik kasutada ka nn. käepidemesüvist.

Paneeluksed

Paneeluksed STRICTLY on sileuksed, mis valmistatakse erinevates toonides 25 ja 28mm paksusest melamiinplaadist, 29mm paksusest spoonplaadist või värvitud MDF plaadist. Materjalide valik vastavalt PARON ja PARON EXTRA liuguste raamprofiilide toonidele MDF plaadist Strictly liuguksed on võimalik värvida värvikoodi alusel teile sobivasse tooni. Käepidemetena saab kasutada süvistatavaid ja reelingkäepidemeid või käepidemesüvist.