Rulood

Rulood on üheaegselt praktilised ja dekoratiivsed aknakatted. Rulood kaitsevad ruume otsese päikesekiirguse ja ülekuumenemise eest ning sobivad kasutamiseks ka kombineerituna teiste aknakatete ja kardinatega.

Rulood valmistatakse kettmehhanismiga, vedrumehhanismiga ning ka elektrimootoriga. Kangavalikus on erinevad ühevärvilised poolpimendavad, pimendavad ja mustrilised materjalid . Samuti screenid ja dzuudist kangad.

Termofooliumist rulood on erakordselt efektiivne ja kõrgekvaliteediline kiirgusekontrolisüsteem.

Termofoolium aitab tagada absoluutselt pimestamisvaba ja optimaalselt loomuliku valgustatusega töökeskonna. Materjal, mis oli esialgu spetsiifiliselt lennujuhtimiskeskuste tarvis välja tõõtatud, on nüüd leidnud väga laialdast kasutamist laevadel, koolides, lasteaedades, haiglates, büroodes, ametiasutustes jne. Seega kõikjal, kus maksimaalse läbinähtavuse juures on vaja miinimumini vähendada ruumidesse pääsevat päikese-, soojus- ja UV-kiirgust.

Väga sobiv kasutamiseks töökohtadel, kus kasutatakse arvuteid.

Dzuudist ruloo on naturaalsest kiudmaterjalist praktiline ja dekoratiivne aknakate ning sobib väga erineva stiili ja otstarbega ruumidesse.

Dzuudist ruloo valmistamiseks kasutatavate taimsete kiudmaterjalide värvi – ja struktuurivalik on väga lai.

Tootevalikus on nii õrnalt valgust läbikumavad kui ka mitteläbipaistvad ruloomaterjalid.

Dzuut aitab reguleerida toaõhu niiskustaset, luues sellega tervisliku ruumi atmosafääri

Day & Night, ehk sebraruloo sobib oma kerguse ja õhulisusega kaunistama iga kodu ja kontorit.

See on praktiline ja trendikas kooslus seinale või lakke kinnitatud kassetist ja laiade triipudega topeltkangast. Tänu kinniste ja läbipaistvate triipude vaheldumisele on topeltkangaga võimalik väikese käeliigutusega teha päevast öö, ehk muuta avatud asend kinniseks. See annab suurepärase võimaluse ilma rulood üles tõstmata hõlpsalt reguleerida valguse hulka ruumis.