• Estonian
  • Russian
FIRMAST
LIUGUKSED
GARDEROOBID
VAHESEINAD
TURVAKARDINAD
GARAA´IUKSED
MARKIISID
FASSAADIRIBAKARDINAD
FASSAADIRULOOD
KATUSERULOOD
PERGOLAD
RIBAKARDINAD
RULOOD
KASSETTRULOOD
VOLDIKKARDINAD
ROOMAKARDINAD
PANEELKARDINAD
LAMELLKARDINAD
TEKSTIILKARDINAD
VOLDIKUKSED
KILERIBAKARDINAD
AKNAKILED
KONTAKT
FIRMAST arrow VAHESEINAD
Vaheseinad
Vaheseinad on paljude võimalustega ruumikujundussüsteemid. Valikus on kolme tüüpi vaheseinu - moodulvaheseinad, kergvaheseinad ja täisklaasvaheseinad. Erinevate profiilide ning avatäite viimistlusmaterjalide kasutamine loob võimaluse büroode, haiglate, hotellide, kaubanduskeskuste, toitlustusasutuste ja eramute mitmekesiseks kujundamiseks.

Moodulvaheseinad - paljude võimalustega ning korduvkasutatav ruumikujundussüsteem. Alumiiniumprofiilidest klaasvaheseinad on korrosioonikindlad. Helikindlus saavutatakse mitmesuguste klaaside või klaaspakettide kasutamisega. Klaasvaheseinu on võimalik kasutada nii koos liugustega kui hingedel tahvelustega. Liuguksi saab kasutada kas alumisel juhtsiinil või põrandat vabaks jätval rippsiinil. Vaheseina moodulid on lihtsalt monteeritavad ja demonteeritavad, mis võimaldab vaheseina ruumis vajadusel ümber paigutada. Avatäidete ja profiilide vahel on läbipaistev klaasitihend. Kasutame erinevaid juhtivaid lukustussüsteeme (Abloy, Assa jt).

Kergvaheseinad - kergvaheseinad on lihtsalt ümber paigutatavad poolkõrged paneelid (üldjuhul 1600mm), mis on raamistatud alumiiniumprofiilidega. Paneelid toetuvad jalustele ning on omavahel ühendatud fikseerimisklambritega. Avatäideteks on klaas ja/või tahvlid. Kergvaheseinad sobivad tootmis- ja bürooruumide liigendamiseks.

Täisklaasvaheseinad - koosnevad vertikaalprofiilideta vaheseinte süsteemist. Kõik kasutatavad klaasid on karastud, 8mm- või 10mm- paksused kirkad või keemiliselt sööviatud mattklaasid. Omanäolise tulemuse saavutamiseks on klaasi peale võimalik kleepida erineva mustriga kilesid. Süsteem on kombineeritav ka moodulvaheseinte süsteemiga, kuna kasutatavad horisontaalprofiilid ühtivad. Täisklaasvaheseinte puhul on võimalik kasutada nii liugsüsteemiga rippuksi kui hingedel tiibuksi.

WC-kabiinid - koosnevad 24 mm mikrolaminaadiga kaetud niiskuskindlast puitlaastplaadist vaheseintest ja ustega esiseintest.
WC-vaheseinte profiilid valmistatakse anodeeritud alumiiniumist. Kroomitud lukud Primo 1000TP või nuppkäepide riiviga
Üldkasutatavad WC-kabiinid valmistatakse vastavalt tellija mõõtudele.

Kui vajad abi, siis klikka siia E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud ja kutsu tasuta konsultatsiooniks kohale tootenäidiste ja mõõdulindiga meister.

Lisateave: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud / 554 7870
 
Everos OÜ | Tel. 554 7870 | e-mail: everos@everos.ee | reg.nr. 11315161 | a/a 10220063096012