• Estonian
  • Russian
FIRMAST
LIUGUKSED
GARDEROOBID
VAHESEINAD
TURVAKARDINAD
GARAA´IUKSED
MARKIISID
FASSAADIRIBAKARDINAD
FASSAADIRULOOD
KATUSERULOOD
PERGOLAD
RIBAKARDINAD
RULOOD
KASSETTRULOOD
VOLDIKKARDINAD
ROOMAKARDINAD
PANEELKARDINAD
LAMELLKARDINAD
TEKSTIILKARDINAD
VOLDIKUKSED
KILERIBAKARDINAD
AKNAKILED
KONTAKT
FIRMAST arrow KILERIBAKARDINAD
Kileribakardinad
«Transflex» kileribakardinad takistavad külma õhu sissevoolu, isoleerivad tolmu, niiskust ja müra ning neid kasutatakse kaupluste ja tööstusettevõtete lao- ja tootmisruumides, jahe- ja külmladudes, laadimisruumide tuulekodades jne.
«Transflex» kileribakardinad on turvalised hea läbipaistvuse ja pehmete ribade tõttu.
Kileribakardin koosneb kahest pealistikku asetatud läbipaistvast «Transflex» ribade kihist. Kihid on vaheliti enamasti 50 või 100% ulatuses. Ribade mõõtmed ja nende vaheliti asetuse protsent valitakse kardina kasutusotstarbele ja ava kõrgusele vastavalt.
Kileribakardinad on võimalik valmistada ka kõrvalelükatavana, sellisel juhul peab olema ukse kõrval ruumi kogu ukse laiuse ulatuses.

Kui vajad abi, siis klikka siia E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud ja kutsu tasuta konsultatsiooniks kohale tootenäidiste ja mõõdulindiga meister.

Lisateave: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud / 682 5344

Kileribakardinad, kileribakardinad, kileribakardinad, PVC kileribakardinad, PVC kileribakardinad, PVC kileribakardinad, külmakardinad, külmakardinad, külmakardinad, Fendoor kileribakardin, Fendoor kileribakardin, Fendoor kileribakardin, külmakardin, külmakardin, külmakardin, kileribakardinad, külmakardinad, kileribakardin, laokardin, külmakardin, ribauksed, PVC kardin, tööstuskardin, tööstuskardinad, kilekardinad, laokardinad, kileribakardinad, külmakardinad, kileribakardin, laokardin, külmakardin, ribauksed, PVC kardin, tööstuskardin, tööstuskardinad, kilekardinad, laokardinad, kileribakardinad, külmakardinad, kileribakardin, laokardin, külmakardin, ribauksed, PVC kardinad, tööstuskardin, tööstuskardinad, kilekardinad, laokardinad,

 
Everos OÜ | Tel. 554 7870 | e-mail: everos@everos.ee | reg.nr. 11315161 | a/a 10220063096012