• Estonian
  • Russian
O ФИPME
РАЗДВИЖНЫЕ ДВЕРИ
ГАРДЕРОБЫ
VAHESEINAD
ЗАЩИТНЫЕ ЖАЛЮЗИ
GARAAIUKSED
MAPKИЗЫ
FASSAADIRIBAKARDINAD
FASSAADIRULOOD
KATUSERULOOD
КАРНИЗЫ
ГОРИЗОНТАЛЬНЫЕ
РУЛО
КАССЕТНОЕ РУЛО
ПЛИССИРОВАНЫЕ
РИМСКИЕ ЗАНАВЕСИ
ПАНЕЛЬНЫЕ
ВЕРТИКАЛЬНЫЕ
TEKSTIILKARDINAD
ДВЕРИ ГАРMOШKА
KILERIBAKARDINAD
AKNAKILED
KOHTAKT
O ФИPME arrow KILERIBAKARDINAD
Kileribakardinad
«Transflex» kileribakardinad takistavad külma õhu sissevoolu, isoleerivad tolmu, niiskust ja müra ning neid kasutatakse kaupluste ja tööstusettevõtete lao- ja tootmisruumides, jahe- ja külmladudes, laadimisruumide tuulekodades jne.
«Transflex» kileribakardinad on turvalised hea läbipaistvuse ja pehmete ribade tõttu.
Kileribakardin koosneb kahest pealistikku asetatud läbipaistvast «Transflex» ribade kihist. Kihid on vaheliti enamasti 50 või 100% ulatuses. Ribade mõõtmed ja nende vaheliti asetuse protsent valitakse kardina kasutusotstarbele ja ava kõrgusele vastavalt.
Kileribakardinad on võimalik valmistada ka kõrvalelükatavana, sellisel juhul peab olema ukse kõrval ruumi kogu ukse laiuse ulatuses.

Kui vajad abi, siis klikka siia e-mail -. , Java-Script ja kutsu tasuta konsultatsiooniks kohale tootenäidiste ja mõõdulindiga meister.

Lisateave: e-mail -. , Java-Script / 682 5344

Kileribakardinad, kileribakardinad, kileribakardinad, PVC kileribakardinad, PVC kileribakardinad, PVC kileribakardinad, külmakardinad, külmakardinad, külmakardinad, Fendoor kileribakardin, Fendoor kileribakardin, Fendoor kileribakardin, külmakardin, külmakardin, külmakardin, kileribakardinad, külmakardinad, kileribakardin, laokardin, külmakardin, ribauksed, PVC kardin, tööstuskardin, tööstuskardinad, kilekardinad, laokardinad, kileribakardinad, külmakardinad, kileribakardin, laokardin, külmakardin, ribauksed, PVC kardin, tööstuskardin, tööstuskardinad, kilekardinad, laokardinad, kileribakardinad, külmakardinad, kileribakardin, laokardin, külmakardin, ribauksed, PVC kardinad, tööstuskardin, tööstuskardinad, kilekardinad, laokardinad,

 
Everos O | Tel. 554 7870 | e-mail: everos@everos.ee | reg.nr. 11315161 | a/a 10220063096012