• Estonian
  • Russian
FIRMAST
LIUGUKSED
GARDEROOBID
VAHESEINAD
TURVAKARDINAD
GARAA´IUKSED
MARKIISID
FASSAADIRIBAKARDINAD
FASSAADIRULOOD
KATUSERULOOD
PERGOLAD
RIBAKARDINAD
RULOOD
KASSETTRULOOD
VOLDIKKARDINAD
ROOMAKARDINAD
PANEELKARDINAD
LAMELLKARDINAD
TEKSTIILKARDINAD
VOLDIKUKSED
KILERIBAKARDINAD
AKNAKILED
KONTAKT
FIRMAST arrow TURVAKARDINAD arrow Vahtpolüuretaanist
Vahtpolüuretaantäidisega turvarulood

Turvakardinad, turvarulood, turvakaitse, turvavarustus, vandalismikaitse, turva, turvakardin, turvaruloo, turva kardinad, avadega turvakardinad, kinnised turvakardinad, turvakile, turva ruloo,

Turvarulood on üha laialdasemalt kasutusel nii kodude kui ka büroode turvalisemaks muutmisel ja vitriinakende kaitsmisel vandalismi eest.
Ühendatuna alarmsüsteemiga annavad turvarulood lisaaega reageerida sisemurdmisele ja suurendavad vahelejäämise riski.
Peale täisalumiiniumprofiilist kinniste ja avadega profiilide on materjalidest kasutusel ka kergemad vahtpolüuretaantäidisega alumiiniumprofiilid, millel on ka väga head soojusteraldavad omadused.
Vahtpolüuretaantäidisega turvaruloode juhtimiseks võib valida lint-,nöör-, vedru-, vänt- või elektriajami. Elektriajamiga turvarulood võib ühendada näiteks kellamehhanismiga, mis avab ja sulgeb turvaruloo vastavalt etteantud programmile. Väga laialdaselt kasutatakse ka puldiga kaugjuhtimissüsteeme. Allalastud käsi- ja elektriajamiga turvarulood lukustuvad automaatselt. Nöör- ja vedruajamiga turvaruloodele on saadaval spetsiaalne lukustus.

Kui vajad abi, siis klikka siia E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud ja kutsu tasuta konsultatsiooniks kohale tootenäidiste ja mõõdulindiga meister.

Lisateave: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud / 554 7870

 
Everos OÜ | Tel. 554 7870 | e-mail: everos@everos.ee | reg.nr. 11315161 | a/a 10220063096012