• Estonian
  • Russian
FIRMAST
LIUGUKSED
GARDEROOBID
VAHESEINAD
TURVAKARDINAD
GARAA´IUKSED
MARKIISID
FASSAADIRIBAKARDINAD
FASSAADIRULOOD
KATUSERULOOD
PERGOLAD
RIBAKARDINAD
RULOOD
KASSETTRULOOD
VOLDIKKARDINAD
ROOMAKARDINAD
PANEELKARDINAD
LAMELLKARDINAD
TEKSTIILKARDINAD
VOLDIKUKSED
KILERIBAKARDINAD
AKNAKILED
KONTAKT
FIRMAST arrow VOLDIKUKSED
VOLDIKUKSED
Voldikuksed on ideaalseks lahenduseks väikestes korterites ja büroodes, samuti võimaldavad nad lahendada garderoobi ja panipaiga probleemi. Voldikuksed võivad olla valmistatud ühe- või kahepoolse avanemisega ning neid on lihtne kasutada ja hooldada.Voldikuks aitab säästa ruumi pinda ja välistab tavalise ukse ristseliti avamisest johtuvad ebameeldivused. Voldikuksed koosnevad omavahel ühendatud ülasiini küljes rippuvatest paneelidest, mis võivad olla varustatud ka akendega.Voldikuksed, voldikuksed, voldikuksed, naturaalspooniga voldikuksed, klaasidega voldikuks, PVC voldikuks voldikuksed, naturaalspooniga voldikuksed, klaasidega voldikuks, PVC voldikuks voldikuksed, naturaalspooniga voldikuksed, klaasidega voldikuks, PVC voldikuks
Esinduslikud, naturaalse puiduspooniga kaetud voldikuksed on saadaval viies erinevas mudelis (kinnised või akendega varustatud). Peale üheksa erineva puiduspooni, on neid võimalik ka värvida kõikidesse erinevatesse toonidesse Monicolori värvikaardi järgi.
Ustel on laagitel rattad, mis hääletult liiguvad alumiiniumist rippsiinil.


Odavamatel ustel on valmistusmaterjalina kasutatud PVC-d, mis tagab ustele parima hinna ja kvaliteedi suhte.
PVC voldikuste hea väljanägemine ja töökindlus on garanteeritud ka niisketes ruumides: pesuruumid, saunad, riietusruumid, basseinidega ruumid jne.
Uksi saab tellida vastavalt soovitud mõõtudele, suurim kõrgus 300 cm.
Kui vajad abi, siis klikka siia E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud ja kutsu tasuta konsultatsiooniks kohale tootenäidiste ja mõõdulindiga meister.

Lisateave: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud / 682 5344
 
Everos OÜ | Tel. 554 7870 | e-mail: everos@everos.ee | reg.nr. 11315161 | a/a 10220063096012