• Estonian
  • Russian
FIRMAST
LIUGUKSED
GARDEROOBID
VAHESEINAD
TURVAKARDINAD
GARAA´IUKSED
MARKIISID
FASSAADIRIBAKARDINAD
FASSAADIRULOOD
KATUSERULOOD
PERGOLAD
RIBAKARDINAD
RULOOD
KASSETTRULOOD
VOLDIKKARDINAD
ROOMAKARDINAD
PANEELKARDINAD
LAMELLKARDINAD
TEKSTIILKARDINAD
VOLDIKUKSED
KILERIBAKARDINAD
AKNAKILED
KONTAKT
Puidust ribakardinad
Puitribakardinad valmistatakse tihedast ja oksatust kanada pärnast. Ribade laiused 25, 35 ja 50 mm. Kitsamatest ribadest valmistatud puitribakardinad on tihedamad, võtavad ülestõmmatuna rohkem ruumi ja lasevad vähem valgust läbi. Need sobivad suurepäraselt väiksematele akendele, ning eriti hästi kinnitamiseks ka aknaraamile. Läbi laiemate ribade avaneb parem vaade ja neid kasutatakse rohkem suuremate akende puhul.
Puitribakardinate juhtimiseks kasutatakse nöörjuhtimist, 50 mm ribakardinate puhul pakume ka puldiga distantsjuhtimist. Puitribakardind võivad olla vabalt rippuvad, kinnitatud alt alakinnitustega või liikuda trossidel aknaraami küljes. Puirtibakardinate valmistamisel võib kasutada erinevaid tekstiilikomponente. Tavaline nöörredel sobib igas laiuses ribadega. Laiemate ribade puhul võib kasutada 12, 25 või 38 mm laiusi lintredeleid. Nöör- ja lintredeleid on 32 erinevas värvitoonis. Nad võivad olla nii matid, kui ka läikivad.
Samas pakume ka natuke väiksemas valikus odavamaid 25 mm ja 50 mm valmismõõdus puitribakardinaid, mida sobivate mõõtude olemasolul saab vajalikku mõõtu lõigata.
Valmismõõdus puitribakardinate maksimumlaius 180 cm ja kõrgus 220 cm.
Saadaval ka plastaknasüsteemi trossidega puitribakardinad.
NÜÜD PUITRIBAKARDINAD KA KATUSEAKENDELE!

Kui vajad abi, siis klikka siia E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud ja kutsu tasuta konsultatsiooniks kohale tootenäidiste ja mõõdulindiga meister.

Lisateave: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud / 682 5344
 
Everos OÜ | Tel. 554 7870 | e-mail: everos@everos.ee | reg.nr. 11315161 | a/a 10220063096012